Anasayfa

LK banner 2016

12:59:34
 4/08/2021

Merhaba,
Yetmiş bin yıl kadar önce dünyada iki büyük kıta vardı ve çökerek okyanuslar altında kaldı. Şimdiki dünyanın kıtaları ise bu çöküşten sonra ortaya çıkan kara parçalarıdır. Bu iki kıtanın çöküşünden sonra hayatta kalan insanlar, dünyanın yeni kıtaları üzerine yayıldılar. Hayat yeniden başlamıştı. Zor günler geçiren dünyanın yeni insanları binlerce yıl birbirinden ayrı kaldı.
Birbirinden ayrı kalan dünya insanları zamanla bulundukları yerde kendi köylerini, kasabalarını, şehirlerini, ve devletlerini kurdular, ve, kendi medeniyetlerini geliştirdiler. Ve bu gün, dünyanın ulaşmış olduğu medeniyet insanlığın yetmiş bin yıl içinde kat etmiş olduğu yolları göstermektedir.
Dünyanın ve üzerinde yaşayan bitkilerin, hayvanların ve insanların gelişen hayatları her yetmiş bin yılda bir rutin olarak değiştirilmekte ve yeniden düzenlenmektedir. Bu gün dünya, kutuplardaki buzların erimeye başlamasıyla birlikte büyük bir değişime hazırlanmakta ve kendisine tanınan zamanın sonlarına hızla yaklaşmaktadır. Dünyanın kutuplarındaki buzlar tamamen eridiği zaman, dünya her şeyiyle birlikte kendisini değiştirecek ve yeniden düzenleyecektir.
Fakat daha da önemlisi, dünyadaki yaşamın var olma sebepleri ve neden başlayıp neden sona erdiği ve sonra neden yeniden başlaması gerektiği hakkındaki bilgilerdir ki, bu güne kadar saklı kalan bu bilgiler, dünyanın büyük değişiminden çok daha büyük değerlere sahiptir.
Bu özel site, dünyanın ve insanlığın geleceği hakkındaki önemli bilgileri duyurmak için vardır. İhtiyaç duyabileceğiniz tüm bilgileri, dünya dışından dünya insanlığına bir hediye olarak verilen İlahi Nizam ve Kainat adlı kitapta bulacaksınız. Öğrenmek her insanın hakkı olduğu için, üye olmanız gerekmez.

Sevgiyle kalın.

Free Hit Counter (01.01.2016)

Copyright © 2016. The Last Knowledge.
Bu site özeldir ve ticari amaç taşımaz.